Grupa Capoeira: Września

Forum Wrzesińskiej grupy Capoeira


  • Index
  •  » Pokazy
  •  » POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

#1 2007-03-21 14:57:50

Comanche Prezes

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 46
Punktów :   

POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

Chciałem wam wszytskim serdecznie podziekowac za uczestnictwo w pokazie , w środowym pokazie, z okazji dnia wiosny!!!!Uważam , ze byl on naprawde dobry i niezle zrobiony.Ja osobiscie jestem zadowolony z was chlopcy i naszego rodzynka ZANETKI!!!Mysle ze bylo to spowodowane naprawde dobra frekwencja ludzi,szczegolnie zawansowanych.Oby tak zawsze!!!A nad czym macie pracowac to wy juz wiecie-blizszy kontakt(to jest pokaz,nie trening,wiec nie trzeba sie bac,ze ktos kogos kopnie albo wykosi,szczegolnie do naszego roztrzepanego kogucika-GALO)oraz jeszcze wieksze zwrocenie uwagi na glosniejsze spiewanie i klaskanie.Teraz to juz tylko planujcie kolejne poakazy!!!!!!!!!!!!!!!AXE


Niech was krew nagła zaleje, pieruny siarczyste,ogniste........

Offline

 

#2 2007-03-21 16:25:13

Perdido

Administrator

989095
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 85
Punktów :   

Re: POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

Ja bardzo żałuje że nie mogłem wziąść udziału w pokazie z wiadomych wam powodów ale obiecuje że następnym razem będe gotowy.


Szybki i zręczny wojownik

Offline

 

#3 2007-03-21 16:33:01

lobito>>>młody<<<

Użytkownik

695636
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 275
Punktów :   

Re: POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

Ja wam bardzo gratuluje pokazu........... skoro Lobu i Comanche mowią ze pokaz był dobry to naprawde musieliscie sie postarac ................ szkoda tylko ze nie mogłem brac udziału w tym pokazie .............. ale cos czuje ze nie długo wracam do was


Ktoś dał nam życie lecz nie wskazał drogi, pędząc na oślep błądzimy w labiryncie ugięci pod ciężarem bycia potykamy się o różne przeszkody, jednak z każdym upadkiem wstajemy coraz silniejsi i bogatsi w doświadczenie !

Offline

 

#4 2007-03-21 17:22:38

Kalu

Moderator

351934
Zarejestrowany: 2007-03-13
Posty: 249
Punktów :   

Re: POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

Pokaz calkiem calkiem . Troche chyba bylo za malo spiewu, ale ogolnie mysle ze wypadlo fajnie . Podobalo mi sie to najbardziej, ze nasza grupa potrafila sie zebrac w calosci prawie i zrobic taki pokaz, ktory mam nadzieje sie podobal publice . Dobra robota chlopaki i dziewczyny . I bardzo fajny filmik mamy z tego, chociaz caly pokaz nie jest nagrany . Licze, ze Dave go zamiesci jak najpredzej. I oczywiscie cieszy mnie to, ze sie nie przewrocilem, choc jeden z moich poslizgow wyglada komicznie . To chyba tyle odnosnie pokazu, zaliczam go do udanych i licze na nastepne. AXE!!!


Brazylijczykom gratulujemy Capoeira

Offline

 

#5 2007-03-21 19:01:55

Perdido

Administrator

989095
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 85
Punktów :   

Re: POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

Jest tylko jeden problem z tym filmem zapewnie chcecie go widzieć na stronce ale ja stronki nie robiłem. Ja zrobiłem tylko forum i tylko tutaj mam władze i mam prośbe do comanche by na stronce powstał panel administratora by jedna osoba z grupy mogła dodawać zdjęcia, filmy i aktualizować stronke. Wtedy bym mógł dodawać zdjęcia i filmy na stronce a tak to trzeba by wszystko wyslać do tego gościa który robi stronke. Na forum w galerii moge dodawać tylko zdjęcia nie mam możliwości dodawania filmów. Tą sprawe musicie już załatwić z comanche.


Szybki i zręczny wojownik

Offline

 

#6 2007-03-21 19:15:11

LuisBlackman

Użytkownik

244774
Skąd: Sokołowo
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 168
Punktów :   

Re: POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

Zgadzam sie, że pokaz był świetny, chociaż wypadałoby głośniej śpiewac... Ogólnie słyszałem pochlebne opinie od tamtejszych uczniów. A co do nas to wszystkim gratuluje, a co do mnie to dałem z siebie wszystko:p(nawet nie wyszedłem na początku)

Ostatnio edytowany przez LuisBlackman (2007-03-21 19:15:55)


Time is a valuable thing
Watch it fly by as the pendulum swings
Watch it count down to the end of the day
The clock ticks life away

Offline

 

#7 2007-03-21 21:12:04

Prusik

Moderator

5929345
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 230
Punktów :   

Re: POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

Podobał mi się pokaz, chociaz malo co nie przyłozyłem głową w ziemie... No ale ogólny efekt byl świetny. Mmm komu na sobote przynieść filmik?? (zaczyna się moją niedopracowaną solówką a kończy moment po grze kalu z marchewą)

Ostatnio edytowany przez Prusik (2007-03-21 21:12:38)


...:...Axe...:...

Offline

 

#8 2007-03-21 21:28:04

Kalu

Moderator

351934
Zarejestrowany: 2007-03-13
Posty: 249
Punktów :   

Re: POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

Faktycznie Prusik, malo brakowalo zebys glowa parkietu nie poglebil . Ale jestem zadowolony z postawy wszystkich. Ciesze sie, ze wrzesinska grupa rozwinela sie do tego stopnia, ze praktycznie sami dalibysmy rade zrobic pokaz na calkiem przyzwoitym poziomie, bez wiekszej pomocy ludzi z zewnatrz. Tylko ciagle brakuje nam tego spiewu no i gry na instrumentach . Ale mam nadzieje, ze wkrotce to sie zmieni

Ostatnio edytowany przez Kalu (2007-03-21 21:36:33)


Brazylijczykom gratulujemy Capoeira

Offline

 

#9 2007-03-21 21:32:10

ziomek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

Witam!! Bardzo podobał mi się wasz pokaz, byłem na widowni, fajnie to wyglądało, mam nadzieje, że na stronce zostanie zamieszczony filmik z pokazu, bo chętnie obejżałbym to jeszcze raz pozdrawiam i życze dalszych sukcesów

Offline

 

#10 2007-03-21 21:34:44

Prusik

Moderator

5929345
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 230
Punktów :   

Re: POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

No wiesz kalu mi nic by nie było ale nie wiem czy parkiet by to wytrzymał // No i dorzucam sie do postu kalu , ze bylo ładnie, pięknie i uroczo


...:...Axe...:...

Offline

 

#11 2007-03-21 22:46:35

Comanche Prezes

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 46
Punktów :   

Re: POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

To jest to-poradzilismy sobie bez pomocy ludzi z zewnatrz!!!!Za to macie wszyscy duzy plus!!!A jesli chodzi o Ziomka to po porstu zapraszamy na trening.Jestem dzis z was dumni, ale trzeba wiecej trenowac!!!!i pic piwo


Niech was krew nagła zaleje, pieruny siarczyste,ogniste........

Offline

 

#12 2007-03-22 16:03:30

LuisBlackman

Użytkownik

244774
Skąd: Sokołowo
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 168
Punktów :   

Re: POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

A w związku z twoimi radami to mam pytanie... Piwo mamy pic przed czy po treningu??


Time is a valuable thing
Watch it fly by as the pendulum swings
Watch it count down to the end of the day
The clock ticks life away

Offline

 

#13 2007-04-11 16:34:33

Branca de Neve

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 14
Punktów :   

Re: POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

Niestety widziałam tylko filmik z pokazu, ale faktycznie niezły. Podobały mi się gry, chociaż jak zauważył Comanche brakowało czasami 'bliższego kontaktu'
Solówki były ok Trochę chaotyczne, ale to raczej normalne - na pokazie jest stresik:D
Najważniejsze, że publice się podobało:)))
Pozdrawiam

Offline

 
  • Index
  •  » Pokazy
  •  » POkaz w Zespole Szkół Rolniczych

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl