Grupa Capoeira: Września

Forum Wrzesińskiej grupy Capoeira


#1 2007-04-11 17:05:54

Pocahontass

Użytkownik

3581623
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 81
Punktów :   

Prusik, czyli jak zaskoczyć nic niespodziewającego się Capoeristę ;)

Aby odciążyć trochę biednego Galo, zakładam nową sondę. Myślę, że Prusik się nie obrazi .

Więc co myślicie o zaskakujących skojarzeniach naszego kolegi? Jakie są Wasze reakcje, kiedy słyszycie "z dwojga złego kup parasol"? Czy to przejaw geniuszu? A może wręcz przeciwnie?

Zawarłam wiele możliwych odpowiedzi, ale jeśli komuś przyjdzie na myśl coś innego, to mówcie, zawsze można dopisać


"Porzucam coś, chcę się poddać i płaczę, ale gorące serce każe inaczej- taka jestem już...
Gdy gubię sny jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły- taka jestm już...
Nie mam marzeń... Nie znam bajek... I tak mało wiem"

Offline

 

#2 2007-04-11 17:18:20

Prusik

Moderator

5929345
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 230
Punktów :   

Re: Prusik, czyli jak zaskoczyć nic niespodziewającego się Capoeristę ;)

Oj nie czuję się zaskoczony Byłem przygotowany, że ktoś cos takiego napisze szczególnie, że wczoraj napisałem post o tym, aby odciążyć galo nowymi sondami. Wiesz Ewelina, co do moich powiedzonek, tekstów to nie ma co się czepiać... Czasami sypie sucharami jak łysy łupieżem no, ale kto by na to patrzył. Każdy ma swoje wiksy, ja jestem po prostu sobą.
Ale przynajmniej Ty, Kalu i Melon macie, z czego się śmiać.


...:...Axe...:...

Offline

 

#3 2007-04-11 17:18:40

Kalu

Moderator

351934
Zarejestrowany: 2007-03-13
Posty: 249
Punktów :   

Re: Prusik, czyli jak zaskoczyć nic niespodziewającego się Capoeristę ;)

Nie no, Prusik wymiata . Powiedzonka są super, choć czasami faktycznie suchara walnie . Ale no nie można powiedzieć, że są złe. Niosą w sobie prawdziwy przekaz . I oczywiście nie można pominąć  jego jakże trafnych przysłów (mam tu na myśli "Wszędzie dobrze, ale...." no właśnie ). Teksty Prusika nadają grupie takiego polotu, wiatru, wręcz pędu . Liczę, że będzie kontynuował swoje twórcze przemyślenia i napisze książkę, która zostanie włączona do kanonu lektur szkolnych . Wtedy będę się mógł pochwalić, że znam tego wyśmienitego filozofa . Pozdro dla Prusika


Brazylijczykom gratulujemy Capoeira

Offline

 

#4 2007-04-11 17:25:54

Pocahontass

Użytkownik

3581623
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 81
Punktów :   

Re: Prusik, czyli jak zaskoczyć nic niespodziewającego się Capoeristę ;)

Oj Prusik Ty chyba jesteś zbyt skromny... dla nas jesteś geniuszem, a "wszędzie dobrze, ale..." bije wszystko . To, że czasami walniesz suchara, nic dla nas nie znaczy, bo zawsze mamy w pamięci Twoje wielkie osiagnięcia na polu filozofii


"Porzucam coś, chcę się poddać i płaczę, ale gorące serce każe inaczej- taka jestem już...
Gdy gubię sny jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły- taka jestm już...
Nie mam marzeń... Nie znam bajek... I tak mało wiem"

Offline

 

#5 2007-04-11 21:57:06

LuisBlackman

Użytkownik

244774
Skąd: Sokołowo
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 168
Punktów :   

Re: Prusik, czyli jak zaskoczyć nic niespodziewającego się Capoeristę ;)

A ja najchętniej oddałbym głos na takie stwierdzenie: "Nigdy nie słyszałem równie trafnych puent" Jednakże miałem niewiele okazji do usłyszenia podobnych sentencji w wykonaniu bohatera tej sondy... ;/ Dlatego apeluję: bądźmy weną dla Adama , w jaki sposób to osiągniemy? - tego to już nie wiem...


Time is a valuable thing
Watch it fly by as the pendulum swings
Watch it count down to the end of the day
The clock ticks life away

Offline

 

#6 2007-04-11 22:03:03

Pocahontass

Użytkownik

3581623
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 81
Punktów :   

Re: Prusik, czyli jak zaskoczyć nic niespodziewającego się Capoeristę ;)

Ja proponuję mu dać piwo, wtedy dostaje największej weny . Albo jak się wkurza na kogoś/coś (patrz: "wszędzie dobrze, ale..."). Albo jak gra w Mario Cart ("z dwojga złego kup parasol"). Albo jak jest w szkole, ale nigdzie tego wredota nie zapisuje a potem nie umie odtworzyć


"Porzucam coś, chcę się poddać i płaczę, ale gorące serce każe inaczej- taka jestem już...
Gdy gubię sny jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły- taka jestm już...
Nie mam marzeń... Nie znam bajek... I tak mało wiem"

Offline

 

#7 2007-04-13 13:56:55

lobito>>>młody<<<

Użytkownik

695636
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 275
Punktów :   

Re: Prusik, czyli jak zaskoczyć nic niespodziewającego się Capoeristę ;)

Nie wiem jak wy , ale jak ja słysze Prusika teksty to mam pompe . Przyznaje ze czasami jak walnie suchara to jest cisza przez kilka minut , ale według mnie to geniusz , a wczorajszy pomysł Adama o tym ,że zacznie negrywać reklamy to według mnie jest genialne  !!!! Pozdro dla ciebie stary


Ktoś dał nam życie lecz nie wskazał drogi, pędząc na oślep błądzimy w labiryncie ugięci pod ciężarem bycia potykamy się o różne przeszkody, jednak z każdym upadkiem wstajemy coraz silniejsi i bogatsi w doświadczenie !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl